Būsto paskolų pasiūlymai naujame skelbimų portale Realu.lt

Nuo šiol norintys įsigyti būstą VisiBankai.lt paslaugas galės rasti naujame nekilnojamojo turto (NT) skelbimų portale Realu.lt. Tai – pirmoji tokia partnerystė Lietuvoje. Realu.lt yra pirmasis portalas šalyje, kuriame rasite ne tik NT skelbimus bei kitas paslaugas, bet ir būdą gauti operatyvų VisiBankai.lt įvertinimą dėl paskolos galimybių iš visų bankų.

VisiBankai.lt vadovė ir būsto paskolų ekspertė Vita Kazėnienė teigia, kad šiuo metu su paskolomis perkama apie 50 proc. nekilnojamojo turto, tačiau žmonėms informacijos apie patį procesą labai trūksta. Dėl šios priežasties užsienio NT skelbimų portaluose dažnai dalyvauja paskolų tarpininkai, kurie gali greitai, aiškiai ir skaidriai paskaičiuoti žmonių galimybes įsigyti NT. VisiBankai.lt siekia, kad pirkėjai gautų pilną informaciją ir kuo daugiau suprastų apie būsto paskolas bei norimą įsigyti turtą, kad galėtų tinkamai įvertinti, kokios vertės NT jie pajėgūs įsigyti.

„Mintis bendradarbiauti su NT skelbimų portalu Realu.lt kilo iš praktikos. Didelė dalis VisiBankai.lt klientų kreipiasi dėl pirminės konsultacijos, kurios metu nori įvertinti savo galimybes įsigyti NT, sužinoti, kokias įmokas jie mokėtų. Anksčiau žmonės darydavo klaidą: pirmiau išsirinkdavo turtą, o paskui eidavo į banką, kur sužinodavo, kad negali gauti paskolos. Žmonės sugaišdavo daug laiko, kurį būtų galima išnaudoti žymiai efektyviau. Pirmos, nemokamos konsultacijos metu, VisiBankai.lt klientai pirmiausiai išsiaiškina savo finansines galimybes. VisiBankai.lt gali įvertinti ne tik ar gausite norimą paskolą ir įsigysite norimą turtą, bet ir kokias įmokas mokėsite ateityje. Šis aspektas taip pat labai svarbus, tačiau apie jį žmonės dažnai nepagalvoja“, – tvirtina VisiBankai.lt vadovė.

V. Kazėnienė pabrėžia, kad VisiBankai.lt neatstovauja nei vieno banko, todėl gali gauti geriausius pasiūlymus iš visų kredito įstaigų. Pagrindinė taisyklė imant būsto paskolą – nepasikliauti vieno banko siūlymu, bandyti ir ieškoti geriausių išeičių. Gaunant šią paslaugą iš vienų patikimų rankų klientas sutaupo marias laiko.
„Žmonėms nereikia keliauti per eilę bankų, kurie taiko skirtingas sąlygas ir skirtingas skaičiavimo metodikas. Kiekvienoje kredito įstaigoje galima sužinoti, kad asmeniui bus skolinamos skirtingo dydžio sumos. VisiBankai.lt tokius preliminarius skaičiavimus atlieka nemokamai. Žinoma, su tam tikra paklaida, tačiau žmogui nebereikia gaišti laiko ir visą informaciją jis gali gauti vienoje vietoje“, – pasakoja paskolų ekspertė.
Tiesa, V. Kazėnienė pažymi, kad Aruodas.lt irgi siūlo panašią paslaugą, tačiau ten dalyvauja vien bankas „Luminor“.
„Tai nėra objektyvi informacija. Ji nenaudinga klientui, nes skaičiavimus teikia vienas bankas ir tai neapima visos rinkos. Dėl to pirkėjas negali gauti konkurencingos, aiškios, nepriklausomos informacijos“, – tikina ji.
VisiBankai.lt bendradarbiavimas su Realu.lt prisideda prie portalo lankytojų edukacijos, įsitikinusi V. Kazėnienė.
„Tikimės, kad daugiau žmonių pasieks mūsų paslaugas, nes kredito tarpininkai Lietuvoje vis dar yra savotiškai naujiena. Šiandien mūsų paslauga naudojasi apie 10 proc. visų klientų, kurie naujai gauna būsto paskolas. Tikimės, kad turėdami galimybę pasiekti mūsų teikiamą paslaugą, žmonės galės labiau orientuotis ir žinoti visas tendencijas, susijusias su būsto paskolomis.
Sprendimas dėl būsto paskolos yra bene svarbiausias kiekvieno turtą perkančio žmogaus gyvenime, nes tai yra ilgalaikis įsipareigojimas, jame yra labai daug niuansų. Reikia žinoti, į ką atkreipti dėmesį, kokius saugiklius susidėti. Kadangi tai darome kiekvieną dieną, norime savo patirtimi pasidalinti su žmonėmis, supratimu ir būti lengvai pasiekiami“, – sako ji.
„Realu.lt“ – pirmasis šalyje portalas, kuriame lankytojai gali rasti viską apie NT vienoje vietoje ir tarsi su vedliu keliauti per visus etapus: nuo būsto suradimo ar brokerio išsirinkimo iki ekspertų patarimų bei paslaugų.
Ši rinka anksčiau buvo vieno dalyvio rankose. Naujojo portalo Realu.lt ambiciją sukurti konkurencinę aplinką palaiko didžiausi NT rinkos dalyviai bei ekspertai. Su savo brandžiausia kompetencija prisidedame ir mes, VisiBankai.lt. Pateiksime savo sukauptą patirtį apie būsto paskolas bei advokatausime klientams, siekdami bankuose jiems gauti geriausius sprendimus ir kainas. Suprantame, kad ne kiekvienas turi tam laiko arba finansinį išmanymą, todėl užpildysime šią nišą ir tai atliksime už mūsų klientus.
Realu.lt įsteigė didžiausi nekilnojamojo turto vystytojai, tarpininkai ir pardavėjai, kuriems svarbiausia, kad vartotojui portalas būtų prieinamas ne tik kaip paieškos sistema, bet ir būtų kokybiškas, išsamus savo turiniu. Tikimasi, kad jame žmonės galės gauti ekspertų patarimų apie NT pirkimą, įrengimą, paskolas. Tai – pagalba tiems, kurie ieško ne tik turto, bet ir informacijos“, – sako V. Kazėnienė.
Portale Realu.lt skaitytojų laukia daugiau nei 3000 straipsnių apie NT, šis skaičius kasdien auga. Projekto vystymo planuose numatytos investicijos į turinį, tad jau artimiausiu metu ketinama per dieną paskelbti po 10 naujų straipsnių.
„Plėtotojai, nekilnojamojo turto brokeriai, pirkėjai ir klientai jau seniai laukė ryškaus NT portalo, kuris atlieptų rinkos poreikius. Bendras Realu.lt ir VisiBankai.lt žengimas į šią rinką siejamas su kokybe. Stengsimės atsakyti į klausimus, kurie kyla ir būsto pirkėjams, ir besidomintiems šia sritimi“, – tvirtina V. Kazėnienė.